+370 655 05259 (Skambučiai priimami VISĄ PARĄ)

Amžinybės sala

 
 

Laidojimo namai

"Amžinybės sala" ritualinių paslaugų sferoje funkcionuoja nuo 2000-ųjų metų. Laidojimo paslaugos atliekamos Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Galime drąsiai teigti, kad šioje srityje esame ne naujokai ir turime solidžią dešimties metų patirtį, kuri itin reikalinga profesionaliam laidojimo paslaugų teikimui užtikrinti.

Mes suprantame, kiek daug nežinios ir rūpesčių užklumpa žmogų sunkią netekties valandą, ir esame pasirengę padėti išspręsti šias problemas, pasitelkdami savo ilgametę laidojimo patirtį ir žmogiškumą, kurį deklaruojame nuolat.

Per šiuos metus įgyta nepriekaištinga reputacija yra mūsų profesionalumo ir operatyvumo įrodymas. Mes nuolat stengėmės tobulėti – tiek įsigydami geresnę mūsų darbui reikalingą techniką, tiek įgydami šioje srityje būtinų psichologinių savybių: nuoširdumą, tolerantiškumą, gailestingumą, užuojautą, empatiškumą.

Esame lankstūs įvairiais klausimais: klientų patogumui veikia devynios sarvojimo sales, bet galima šarvoti ir namuose (nuomojame šarvojimo atributika, ą); turime lanksčią kainų sistemą; visada bandome rasti klientą tenkinančius sprendimus.

Laidojimo namai

Mūsų tikslas – profesionalios laidojimo paslaugos, jų teikimas, išpildant mirusiojo artimųjų lūkesčius ir užtikrinant, kad paskutinė velionio kelionė į „Amžinybės salą“ būtų lydima deramos pagarbos ir rimties. Šį tikslą įgyvendinti padeda kompetentingų darbuotojų komanda ir humaniškas požiūris į savo darbą. Mes tikime, kas svetimo skausmo nebūna, todėl, susidūrus su mirtimi, esame pasirengę pasidalinti skausmu ir padėti bet kuriuo paros metu.

Kremavimo paslaugos! 

Jūsų pasitikėjimas mumis sunkią gyvenimo akimirką skatina tobulėti savo veiklos srityje, ieškoti inovacinių sprendimų ir teikti paslaugas taip, kad Jūsų netekties skausmo netemdytų papildomi rūpesčiai. Mūsų prioritetas – pagarba mirusiesiems ir užuojauta jų artimiesiems, todėl visada orientuojamės į savo klientų poreikius, jų tenkinimą. Kreipkitės į mus visą parą – mes nuridensime laidojimo rūpesčius nuo Jūsų pečių.

Laidojimo biuras Kaune "Amžinybės sala" veikia VISĄ PARĄ.

Skambinkite telefonu +370 655 05259 ; +370 37 331880 

arba parašykite mums žinutę čia