+370 655 05259 (Skambučiai priimami VISĄ PARĄ)

Laidojimo paslaugos

 

Mes suteikiame didelį laidojimo paslaugų pasirinkimą, turime laidojimo reikmenų parduotuvę ir specializuojamės palaikų transportavimo srityje: pervežame palaikus iš užsienio į Lietuvą bei pasirūpiname visais reikalingais formalumais. Taip pat atliekamos palaikų pervežimo paslaugos Lietuvos teritorijoje. Palaikų pervežimo paslaugos – mūsų prioritetas ir ilgametės patirties rezultatas. Reikalingų žinių ir profesionalumo įgijome, organizuodami mirusiųjų parvežimus iš užsienio ir dokumentų tvarkymus Lietuvos ambasadose bei daugelyje Europos Sąjungos šalių, taip pat ir Rusijoje.

Laidojimo paslaugos

Kita mūsų specializacijos kryptis – palaikų perlaidojimas ir kremavimo paslaugos. Galime pasiūlyti laidojimo urnų, skirtų kremuotiems palaikams laikyti.

Kremavimo paslaugą galime pasiūlyti Lietovos, Latvijos bei Lenkijos krematoriumuose . Artimieji urną su mirusiojo pelenais atgauna per dieną. Palaikų nuvežimas, kremavimas, pelenų parvežimas ir velionio pagerbimas neužtrunka ilgiau nei įprastos laidotuvės, o netektį išgyvenantiems žmonėms nekyla biurokratinių kliūčių. Visų reikalingų dokumentų sutvarkymas, palaikų nuvežimas, kremavimas ir pelenų parvežimas – tai mūsų rūpestis ir atsakomybė.

 

Mūsų įmonė gali pasiūlyti didelį laidojimo reikmenų (laidojimo drabužių, avalynės, religinės atributikos ir kt.) bei karstų asortimentą (ąžuoliniai, pušiniai karstai). Mums aktualus kainos ir kokybės santykis, todėl net ir pigūs karstai visada patenkins Jūsų kokybės poreikį. Laidojimo ceremonijai galima išsinuomoti juodos spalvos automobilius ir mikroautobusą. Taip pat teikiame šarvojimo paslaugas namuose, naudojant įmonės atributiką, arba siūlome atsisveikinti su mirusiuoju specialiai įrengtose šarvojimo salėse. Jūsų pageidavimu galime paimti velionį iš namų, paruošti jį laidojimui, suorganizuoti šarvojimo ceremoniją kitame mieste ar palaikyti palaikus šaldytuve. Mūsų šaldytuvai atitinka Europos Sąjungos standartus.

Mes palengvinsime Jus užgriuvusių rūpesčių naštą, padėsime išspręsti su laidotuvėmis susijusius klausimus, sutvarkysime laidojimo dokumentus. Taip pat padedame gauti laidojimo pašalpą. Teisė gauti šią pašalpą atsiranda nuo asmens mirties dienos, kai mirties data įregistruojama civilinės metrikacijos įstaigoje, seniūnijoje arba Lietuvos Respublikos konsulinėje įstaigoje. Laidojantis asmuo dėl jos gavimo turi kreiptis į savivaldybę ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo šios teisės atsiradimo dienos.

Laidojimo pašalpa išmokama mirusiojo asmens šeimos nariui arba kitam laidojančiam asmeniui. Tai vienkartinė išmoka, kurios dydis šiuo metu yra 304 EURŲ, skirta laidojimo išlaidoms padengti. Ši pašalpa nemokama, jei mirusysis laidojamas valstybės ar savivaldybės biudžeto lėšomis. Mirus valstybinio socialinio draudimo pensiją gaunančiam asmeniui, be minėtos pašalpos, jo artimiesiems išmokama dviejų mėnesinių pensijų dydžio vienkartinė išmoka. Tuo atveju, jei mirusiajam, dar gyvam esant, pensija už einamąjį mėnesį buvo išmokėta, artimiesiems priklauso vieno mėnesinio pensijų išmoka. Mes pasirūpinsime visais šiai išmokai gauti reikalingais formalumais.