+370 655 05259 (Skambučiai priimami VISĄ PARĄ)

Palaikų pargabenimas iš užsienio

Palaikų parvežimas iš užsienio tel. nr.:: +370 699 14593

 

Nėra nieko sunkiau, kaip artimojo netekties išgyvenimas, tačiau, kai nelaimė įvyksta ne Lietuvoje, užgriūva ne tik sielvartas, bet ir įvairios su palaikų pargabenimu susijusios problemos bei dokumentų tvarkymo rūpesčiai. Jeigu užsienyje miręs ar žuvęs pilietis buvo apsidraudęs, jo palaikų pargabenimu pasirūpina draudimo bendrovė, kuri sutvarko visus nustatytus palaikų pargabenimo dokumentus ir formalumus.

Priešingu atveju, kai draudimo nėra, visa atsakomybė dėl palaikų pargabenimo ir paslaugų apmokėjimo rūpesčiai tenka mirusiojo artimiesiems, kadangi Lietuvos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos užsienyje neorganizuoja užsienyje mirusių piliečių palaikų pargabenimo ir laidojimo. Šios paslaugos yra mūsų kaip laidojimo paslaugų įmonės kompetencija.

Sunkią netekties valandą nežinote, kur kreiptis ir ką daryti, pasiklystate tarp gausybės biurokratinių formalumų ir nerandate aiškaus atsakymo? Kilus bet kokiems palaikų pargabenimo iš užsienio ir finansavimo paieškos klausimams, kreipkitės į mus visą parą ir mes pasistengsime, kad skausmingos artimo žmogaus netekties dar labiau neaptemdytų finansinių rūpesčių našta.

Palaikų pargabenimas iš užsienio

Įvykus tokiai nelaimei, mūsų įmonė pasirengusi Jums padėti – palaikų pargabenimas iš užsienio ir gabenimas į jį patenka į mūsų prioritetinės veiklos sąrašą. Mes sutvarkome visus tam reikalingus dokumentus, pasirūpiname jų legalizavimu tiek Lietuvoje, tiek užsienio ambasadose.

Vadovaudamiesi žmogiškumo principais ir atsižvelgdami į kliento netekties kančią bei finansinę būklę, kiek įmanoma stengiamės, kad mirusiojo pargabenimas į gimtąjį kraštą būtų greitas ir pigus procesas. Aukštą profesionalumo lygį ir patikimumą šioje srityje demonstruoja ir mūsų ilgametė palaikų transportavimo patirtis. Mums yra tekę parvežti palaikus iš Anglijos, Airijos, Škotijos, Vokietijos, Ispanijos, Portugalijos, Danijos, Švedijos, Lenkijos, Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Čekijos ir kitų šalių, taip pat iš Rusijos.

 

Užsienio valstybėje mirusių piliečių palaikus galima pargabenti į Lietuvą tik pagal tos valstybės nustatytą tvarką ir turint Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos išduotą leidimą mirusiojo palaikams parvežti karste. Palaikams gabenti būtinas specialus pervežimo reikalavimus atitinkantis karstas. Parvežant į Lietuvą mirusiojo palaikus urnoje, Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos leidimo nereikia. Norint gauti leidimą mirusiojo palaikams parvežti karste, Lietuvos Respublikos diplomatinei atstovybei ar konsulinei įstaigai turi būti pateikti įvairūs dokumentai: mirties liudijimas, išduotas tos valstybės, kurioje mirė asmuo, institucijos; mirusiojo asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas; gydytojo pažyma apie mirties priežastį; mirusiojo palaikų tvarkymo įstaigos pažyma, patvirtinanti, kad palaikai įdėti į specialiai pervežti skirtą dvigubą karstą ir kt.

Mirusiojo artimiesiems šie formalumai sukelia daug painiavos ir papildomų rūpesčių, todėl šiuos reikalus spręsti prisiimame mes. Mūsų pateiktų dokumentų pagrindu Lietuvos atstovybės išduoda specialius leidimus palaikams parvežti specialiame karste. Diplomatinė atstovybė ar konsulinė įstaiga gali pareikalauti ir kitų dokumentų, būtinų pagal tos valstybės nustatytą tvarką. Mūsų pareiga užtikrinti, kad visi biurokratiniai procesai vyktų sklandžiai ir veiksmingai.

Norime pabrėžti, kad už velionio parvežimą iš užsienio ar nugabenimą į jį nereikia mokėti visos sumos iš anksto. Kai sudaroma sutartis, pagal susitarimą paimamas avansas, o likusią sumą galima sumokėti per mėnesį nuo palaikų parvežimo.

Palaikų parvežimas iš užsienio tel. nr.:: +370 699 14593